Certyfikat Marka Lubelskie

Firma Wędlina z Lublina Wyróżniona Marką Regionalną Lubelskie

Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że nasza firma Wędlina z Lublina została wyróżniona prestiżową Marką Regionalną LUBELSKIE. To wyróżnienie jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Marka Regionalna LUBELSKIE, będąca pionierską inicjatywą w skali kraju, promuje gospodarcze walory Lubelszczyzny, wspierając rodzime produkty i usługi.

Początki i Znaczenie Marki Regionalnej LUBELSKIE

Projekt Marki Regionalnej LUBELSKIE sięga 2007 roku, kiedy to został opracowany i zarejestrowany jako znak towarowy logotyp marki.

Jest to wyróżnienie dla podmiotów gospodarczych i instytucji, które mogą poszczycić się wysokiej jakości, zdrowymi i ekologicznymi produktami oraz usługami. Koncepcja promocji obejmuje wspieranie produktów i usług, których wspólną cechą jest pochodzenie geograficzne i jakość, ciesząca się uznaniem konsumentów.

Atuty i Cele Marki Regionalnej LUBELSKIE

Marka Regionalna LUBELSKIE wyróżnia się powszechnością, umożliwiając przedsiębiorcom z różnych branż uczestnictwo w procesie wzmacniania konkurencyjności regionu. Po wielu latach obecności na rynku regionalnym, marka zdobyła znamiona pozytywnie kojarzonej i odbieranej wśród mieszkańców Lubelszczyzny. Celem marki jest promocja markowych produktów nie tylko w województwie lubelskim, ale także poza granicami regionu i kraju.

Proces Ubiegania się o Znak Marki Regionalnej LUBELSKIE

Przedsiębiorcy, którzy chcą ubiegać się o nadanie unikatowego znaku dla swoich produktów i usług, będącego gwarancją wysokiej jakości, muszą spełniać określone w regulaminie warunki. Potwierdzenie udziału w projekcie odbywa się poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego https://www.lubelskie.pl/marka-lubelskie/

Wędlina z Lublina – Dumny Posiadacz Marki Regionalnej LUBELSKIE

Jako firma Wędlina z Lublina, jesteśmy dumni, że zostaliśmy wyróżnieni Marką Regionalną LUBELSKIE. To potwierdzenie naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości, które są doceniane zarówno lokalnie, jak i poza granicami naszego regionu.

Zapraszamy wszystkich naszych klientów do skosztowania naszych wyróżnionych produktów i doświadczenia smaku, który jest synonimem jakości i tradycji.

Odwiedź nasz sklep internetowy lub punkty sprzedaży gdzie dostarczamy produkty, aby poczuć prawdziwy smak Lubelszczyzny!

Interesują Cię Nasze Produkty?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać więcej informacji i zamówić.

Odwiedź Nasz Sklep Online

Odkryj naszą pełną ofertę i zamów wybrane produkty bezpośrednio przez nasz sklep internetowy. Szybko, łatwo i wygodnie z dostawą

Śledź Nas na Facebooku

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami specjalnymi i inspiracjami kulinarnymi.

Polub naszą stronę na Facebooku już dziś!

Udostępnij na:

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk